Meditace
Meditación
Meditation
Sahadža
Sahaja
Sahaj'

Prosím, vyplňte své přihlašovací údaje:

Jméno:
Heslo:
Vytvořit účetZapomněl jsem heslo

14TÝDENNÍ KURZ PRO ZAČÁTEČNÍKY

OD 6. BŘEZNA KAŽDOU STŘEDU OD 19:30

Naučte se meditovat krůček po krůčku:

Meditace je cesta k sebepoznání. Cesta, kterou si musí prošlapat každý sám. Prošlapávat ve svém vědomí cestu k plně vědomému klidu, stavu vyrovnaného pozorovatele sebe sama, objevování svých kvalit, je podle nás největší dobrodružství a něco, co má smysl. Pro nás má smysl být Vašimi průvodci při Vašich prvních krůčcích po cestě k hloubce meditace, k hloubce vnímání vlastního já. Cesta je Vaše, ale věříme, že díky našim dlouholetým zkušenostem Vám budeme moci být užiteční ve Vašem vlastním objevování a nacházení jak na to – krůček po krůčku.

Je toho mnoho, co nám meditace může dát. Někdo hledá duchovní růst a někdo se chce zbavit stresu, někdo chce přijít na to, jak může při překonávání těžkostí fungovat lépe a efektivněji, a někdo se chce prostě cítit dobře. Ať je Vaše motivace jakákoli, sahadža meditace Vám přináší klíč od Vašeho vlastního světa. Jeho objevování je na Vás. A my Vám při Vašem objevování budeme k dispozici v takové míře, v jaké Vám to bude vyhovovat.

Všechny metody a techniky sahadža jógy a sahadža meditace, které se u nás naučíte, pocházejí od Její objevitelky nebo spíše stvořitelky Šrí Matadží, která věnovala čtyři desetiletí svého života cestování po světě a vyučování této přirozené metody. Významnou podporou našich setkání jsou také promítaná videa s tematickými úryvky z jejích vystoupení.

Tento kurz je, stejně jako všechny ostatní u nás, zdarma. Jsme tu proto, že nás to baví a těší, na živobytí si vyděláváme někde jinde a něčím jiným. :)

 

Jak kurz probíhá?

Není potřeba si s sebou brát žádné pomůcky. Meditujeme v běžném pohodlném oblečení na židlích, případně na polštářích nebo na podlaze. Setkání začínají obvykle krátkou úvodní meditací, nejčastěji doprovázenou relaxační hudbou, následuje vysvětlení nějakého principu či nové techniky a opět meditace, při které si nově získané znalosti vyzkoušíme přímo v praxi. Na závěr si rádi najdeme prostor pro sdílení dojmů a prožitků či zodpovězení otázek.

14týdenní kurz pro začátečníky je jeden z nejdelších, jaký u nás v centru míváme. Cílem je, abychom mohli jít opravdu krůček po krůčku. Aby měl každý dostatek času zažít si a zvládnout nové techniky jednu po druhé. Meditace není teorie. Je to praxe. A budeme rádi, když po čtrnácti týdnech meditace bude přirozenou praktickou součástí Vašeho života.

 

Na tento kurz vás zvou:

Jana, Jirka, Lubor, Radim a Stella

 

 

 

 

Jak to u nás vypadá?

 Vítejte u nás

 

MEDITAČNÍ CENTRUM • Lipanská 4 • Praha 3