Meditace
Meditación
Meditation
Sahadža
Sahaja
Sahaj'

Prosím, vyplňte své přihlašovací údaje:

Jméno:
Heslo:
Vytvořit účetZapomněl jsem heslo

14TÝDENNÍ KURZ PRO ZAČÁTEČNÍKY - STŘEDA 19:30, PRAHA 

Naučte se meditovat krůček po krůčku:

Meditace je cesta k sebepoznání. Cesta, kterou si musí prošlapat každý sám. Prošlapávat ve svém vědomí cestu k plně vědomému klidu, stavu vyrovnaného pozorovatele sebe sama, objevování svých kvalit, je podle nás největší dobrodružství a něco, co má smysl. Pro nás má smysl být Vašimi průvodci při Vašich prvních krůčcích po cestě k hloubce meditace, k hloubce vnímání vlastního já. Cesta je Vaše, ale věříme, že díky našim dlouholetým zkušenostem Vám budeme moci být užiteční ve Vašem vlastním objevování a nacházení jak na to – krůček po krůčku.

Je toho mnoho, co nám meditace může dát. Někdo hledá duchovní růst a někdo se chce zbavit stresu, někdo chce přijít na to, jak může při překonávání těžkostí fungovat lépe a efektivněji, a někdo se chce prostě cítit dobře. Ať je Vaše motivace jakákoli, sahadža meditace Vám přináší klíč od Vašeho vlastního světa. Jeho objevování je na Vás. A my Vám při Vašem objevování budeme k dispozici v takové míře, v jaké Vám to bude vyhovovat.

Všechny metody a techniky sahadža jógy a sahadža meditace, které se u nás naučíte, pocházejí od Její objevitelky nebo spíše stvořitelky Šrí Matadží, která věnovala čtyři desetiletí svého života cestování po světě a vyučování této přirozené metody. Významnou podporou našich setkání jsou také promítaná videa s tematickými úryvky z jejích vystoupení.

Tento kurz je, stejně jako všechny ostatní u nás, zdarma. Jsme tu proto, že nás to baví a těší, na živobytí si vyděláváme někde jinde a něčím jiným. :)

 

Jak kurz probíhá?

Není potřeba si s sebou brát pomůcky, např. podložku či zvláštní oblečení. Meditujeme v našem běžném pohodlném oblečení na židlích, případně na polštářích nebo na podlaze. Setkání začínají obvykle krátkou úvodní meditací, nejčastěji doprovázenou relaxační hudbou, následuje tematická přednáška či vysvětlení nějakého principu či nové techniky a opět meditace, při které si nově získané znalosti vyzkoušíme přímo v praxi. Na závěr si rádi najdeme prostor pro sdílení dojmů a prožitků či zodpovězení otázek.

14týdenní kurz pro začátečníky je zřejmě nejdelší, jaký jsme u nás v centru kdy měli. Cílem je, abychom mohli jít opravdu krůček po krůčku. Aby měl každý dostatek času zažít si a zvládnout nové techniky jednu po druhé.

MEDITACE NENÍ TEORIE. JE TO PRAXE!

A budeme rádi, když po čtrnácti týdnech meditace bude přirozenou praktickou součástí Vašeho života.

 

 

Na tento kurz vás zvou:

Jana, Lubor, Lukáš, Radim

 

 

 

 

Jak to u nás vypadá?

 Vítejte u nás

 

MEDITAČNÍ CENTRUM • Lipanská 4 • Praha 3