Meditace
Meditación
Meditation
Sahadža
Sahaja
Sahaj'

Prosím, vyplňte své přihlašovací údaje:

Jméno:
Heslo:
Vytvořit účetZapomněl jsem heslo

NAJDĚTE SE V MEDITACI

12TÝDENNÍ KURZ PRO ZAČÁTEČNÍKY

STŘEDY 7. 10. 2020 – 23. 12. 2020 VŽDY OD 19.00

Přihlašování bylo ukončeno. Pokud máte zájem o další kurz, napište nám na sahadza.meditace@gmail.com, ozveme se Vám, až budeme otevírat další kurz.

 

Pokud to situace umožní, budeme se scházet osobně v našem centru na adrese Lipanská 4, Praha 3, pokud ne, budeme se scházet online. Konkrétní upřesnění zašleme registrovaným před začátkem kurzu, případně i jednotlivých lekcí, proto je potřebná registrace. 

Ať tak či tak, je tu pro Vás úvodní kurz, ve kterém byste se měli naučit základy sahadža, tedy přirozené nebo přesněji vrozené meditace – spontánního procesu, který Vás povede blíž k Vám samotným, Vaší vlastní vnitřní rovnováze a rozvoji. :-)

 

Co od kurzu můžete čekat

 

Všechny metody a techniky sahadža jógy a sahadža meditace, které se u nás naučíte, pocházejí od Její objevitelky nebo spíše stvořitelky Šrí Matadží, která věnovala čtyři desetiletí svého života cestování po světě a vyučování této přirozené metody. Významnou podporou našich setkání jsou také promítaná videa s tematickými úryvky z jejích vystoupení.

 

Tento kurz je, stejně jako všechny ostatní u nás, zdarma. Jsme tu proto, že nás to baví a těší, na živobytí si vyděláváme někde jinde a něčím jiným. J


Jak kurz probíhá?

Meditace není teorie. Je to praxe. A budeme rádi, když po dvanácti týdnech meditace bude přirozenou praktickou součástí Vašeho života.

 

Na tento kurz vás zvou:

Alex, Jana, Jirka, Radim, Simonka

MEDITAČNÍ CENTRUM • Lipanská 4 • Praha 3