Meditace
Meditación
Meditation
Sahadža
Sahaja
Sahaj'

Prosím, vyplňte své přihlašovací údaje:

Jméno:
Heslo:
Vytvořit účetZapomněl jsem heslo

Meditace, meditační kurzy a další podpora pro Vaše meditace je teď online!

I když se teď nemůžeme potkávat na Lipanské, nic nám nebrání setkávat se online. Od 17. března jsou pravidelné online meditace/online kurzy meditace v pondělky, úterky a středy, od 8. dubna máte k dispozici také první sadu meditačních karet, které, věříme, budou inspirací pro Vaše individuální meditace. A chystáme další. :-)

Aktuální informace a přístup na online meditaci nebo kurz získáte vždy na této stránce. Pokud chcete mít jistotu, že Vám nic neunikne, sdělte nám svůj e-mail ZDE a budeme Vás vždy informovat.
 

Online meditace najdete na https://www.youtube.com/channel/UC73zI9mvoQwFREAoemeBYyw/

 

pondělky - kurz meditace sahadža jógy pro začátečníky - vždy od 18.00 (tady se dozvíte něco z teorie a zameditujete si)

úterky -  kurz úvod do meditace pro každého - vždy od 19.30 (i tady se budete dozvídat něco z teorie a zameditujete si)

středy - otevřená online meditační setkání přístupná komukoli (prostor, ve kterém se pokusíme ponořit hlouběji do meditace, zkusíme "vypnout hlavu" a teorii necháme na jindy, nováčci se ale nemusí bát, vše bude srozumitelné a jednoduché)  - vždy od 19.30

 

Meditační karty jsou zase jiným druhem podpory pro Vaše individuální meditace, kdy budete moci oproti vedené meditaci jít svým vlastním tempem, zároveň ale můžete využít našich zkušeností, snad se nám podaří předat Vám inspiraci k něčemu, co máme vyzkoušeno, že mnohým funguje. :-) (Můžete si je před použitím vytisknout a v polovině rozstřihnout - a dál užívat podle chuti. :-) ) Meditační karty jsou volně ke stažení ZDE.

 

Budeme vděčni za Vaši zpětnou vazbu a dojmy: jak se Vám medituje, co Vám funguje, co Vám chybí, pište nám, prosím, sem nebo na sahadza.meditace@gmail.com.

 

Těšíme se na (i když na dálku) společně strávené příjemné chvíle naplněné vnitřním klidem a poznáváním vlastního nitra. :-)

MEDITAČNÍ CENTRUM • Lipanská 4 • Praha 3