Meditace
Meditación
Meditation
Sahadža
Sahaja
Sahaj'

Prosím, vyplňte své přihlašovací údaje:

Jméno:
Heslo:
Vytvořit účetZapomněl jsem heslo
Připojte se k nám:

na FB, ať Vám nic neunikne (a každé pondělí od 20.30 živě): https://www.facebook.com/groups/559718772010977

na YouTube kanálu emeditace v playlistu Čas pro…: https://www.youtube.com/playlist?list=PLIgHG0q8MD01FZRw3uXWXnXcz6PXbvi3H

(Někdejší vysílání živě prostřednictvím zoomu byla zcela přesunutá pouze na FB.)

 

Přijměte pozvání do online kurzu sahadža meditace, ve kterém se na vybraných tématech naučíme, jak a co hledat, probouzet a posilovat v sobě, jaký to má vztah k našemu okolí a jak síla v našem nitru může podpořit a vyživit nejen nás, ale i naše okolí. A okolí může postupně zahrnovat celou zeměkouli. :-) Pojďme k tomu společně přispět.

 

Každý měsíc věnujeme pozornost jednomu zajímavému tématu.

Každý týden nové živé online setkání v pondělí ve 20.30 s nahráváním a možností se k setkání vracet.

 

Rok 2023 je pro sahadža meditaci speciální. Právě před 100 lety se narodila Šrí Matadží Nirmala Devi, díky které sahadža meditace existuje, díky které je probuzení vnitřní mateřské energie Kundaliní tak snadné pro kohokoli, kdo si to přeje, díky které se můžeme do hloubky meditace dostávat ve srovnání s minulou dobou tak snadno.

Tak jsme usoudili, že bude dobré celý tento rok věnovat víc připomínání osobnosti Šrí Matadží. Připomínat si, jak to všechno začalo. A zároveň se pokoušet rozvíjet a dostávat k sobě, pomáhat si získat z meditace to, co naše duše potřebují.

Přijměte naše pozvání.

 

Březen: připravme se na jaro dvakrát 😊

Proč dvakrát? 😊 Protože na dvě jara. Na jaro – období rozkvětu v probouzející se v přírodě. A na jaro v lidském vědomí – období rozkvětu našeho vnímání, pozornosti, harmonie…, které nám sahadža meditace může dát.

6. března: Jarní očista naší duše – tou s přípravou na jaro začneme
13. března: Síla vyrašit… kde se bere ta síla, se kterou rostlinky na jaře raší, květy rozkvétají… a jak tuhle sílu v nás podpořit, posílit, abychom také rozkvetli
20. března: Speciální prodloužené meditační setkání v předvečer 100. výročí narození Šrí Matadží, stvořitelky metody sahadža meditace. (Začneme obvyklou strukturou, na kterou jste vy, kdo s námi pravidelně meditujete, zvyklí: krátkou úvodní meditací, krátkým povídáním, tentokrát o osobnosti Šrí Matadží, a delší meditací. A budeme pokračovat speciální navazující částí: proudem vzpomínek, fotografií, sdílení atd…)
27. března: Rozkvět v nás i kolem nás. Meditace je cesta dovnitř. A sahadža meditace je silnější, když je v ní kolektivní dimenze. Když nerozkvete jen pár květů, ale celá louka. Jak podpořit rozkvět svůj i druhých?

 

Připojte se k nám:

na FB, ať Vám nic neunikne (a každé pondělí od 20.30 živě): https://www.facebook.com/groups/559718772010977

na YouTube kanálu emeditace v playlistu Čas pro…: https://www.youtube.com/playlist?list=PLIgHG0q8MD01FZRw3uXWXnXcz6PXbvi3H

(Někdejší vysílání živě prostřednictvím zoomu byla zcela přesunutá pouze na FB.)

 

Těšíme se na vás.

MEDITAČNÍ CENTRUM • Lipanská 4 • Praha 3