Meditace
Meditación
Meditation
Sahadža
Sahaja
Sahaj'

Prosím, vyplňte své přihlašovací údaje:

Jméno:
Heslo:
Vytvořit účetZapomněl jsem heslo

Meditace, meditační kurzy a další podpora pro Vaše meditace je teď online!

Od poloviny března se s námi můžete setkávat online a najdete tu i jinou podporu pro své meditace.:-) 

Online meditace najdete na https://www.youtube.com/channel/UC73zI9mvoQwFREAoemeBYyw/

Aktuální informace o časech online meditací najdete vždy zde, od konce června platí:

úterý od 19.30 - online meditace - každé úterý v 19.30 za vámi přijdeme na YouTube, abychom si společně užili příjemnou meditaci... pokaždé trochu jinou :-)


Meditační karty

1. sada meditačních karet - úvod a 1. - 8. inspirace pro meditaci

2. sada meditačních karet - 9. - 16. inspirace pro meditaci

Meditační karty jsou zase jiným druhem podpory pro Vaše individuální meditace, kdy budete moci oproti vedené meditaci jít svým vlastním tempem, zároveň ale můžete využít našich zkušeností. Snad se nám podaří předat Vám inspiraci k něčemu, co máme vyzkoušeno, že mnohým funguje. :-) (Můžete si je před použitím vytisknout a v polovině rozstřihnout - a dál užívat podle chuti. :-) ) Věříme, že budou inspirací pro Vaše individuální meditace. A chystáme další. :-)

Aktuální informace a přístup na online meditaci nebo kurz získáte vždy na této stránce. Pokud chcete mít jistotu, že Vám nic neunikne, sdělte nám svůj e-mail ZDE a budeme Vás vždy informovat.

Budeme vděčni za Vaši zpětnou vazbu a dojmy: jak se Vám medituje, co Vám funguje, co Vám chybí, pište nám, prosím, sem nebo na sahadza.meditace@gmail.com.

Těšíme se na (i když na dálku) společně strávené příjemné chvíle naplněné vnitřním klidem a poznáváním vlastního nitra. :-)

MEDITAČNÍ CENTRUM • Lipanská 4 • Praha 3